Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

Analýza nákladů během životního cyklu

 

Jsme jednička v povrchových úpravách a umíme najít materiály a konstrukce, které se nejlépe udržují, a proto minimalizují náklady na údržbu během životního cyklu našich výrobků. 

 V roce 1975 vynalezla společnost Tarkett povrchovou úpravu PUR, která se stala milníkem v podlahářské výrobě.  Naši inovaci od té doby převzala řada dalších firem.

Náklady během životního cyklu

Skutečné náklady na podlahu musí obsahovat nákup, pokládku i čištění a údržbu během životnosti výrobku.  Software náklady životního cyklu (LCC) je program vyvinutý společností Tarkett, který v sobě spojuje všechny tyto parametry a posuzuje skutečné náklady na podlahu během celé její existence.

 

Koncepce 8/92

Program LCC prokázal, že za dobu 20 let představuje čištění a údržba v průměru 92% celkových nákladů na podlahu.  Její zakoupení a pokládka představují jen 8% těchto celkových nákladů.

To je dobrý důvod, proč si koupit podlahu Tarkett.

 

Úspora až 30%

Pokud si vyberete podlahovou krytinu Tarkett vyrobenou z velmi kvalitních surovin s vynikajícím zpevněním úpravou PUR, spočítá vám LCC, že ušetříte až 30% nákladů na její čištění a údržbu. 

Další dobrý důvod, proč si koupit podlahu Tarkett.

 

Návratnost investice

Společnost Johnsonite, člen skupiny Tarkett, je průkopníkem koncepce tvorby výkonného pracovního prostředí prostřednictvím motivace zaměstnanců, bezpečnosti a účinnosti práce.

 

Úspory díky chytrým řešením

Společnost Tarkett vyvinula řadu chytrých řešení úspory nákladů nejen během životního cyklu výrobku, ale i při jeho instalaci.  Volná pokládka je například řešení usnadňující pokládku, renovaci i demontáž podlahy.

 

Trvanlivá podlahovina

Mimořádná trvanlivost našich výrobků, které se vyrábějí výhradně z vysoce kvalitních materiálů, překračuje všechny normy a zaručuje vysokou hodnotu investice.

 

Analýza životního cyklu a udržitelnost

 Všechny naše činnosti jsou založeny na perspektivě životního cyklu pro udržitelné životní prostředí. A hodláme tímto směrem pokračovat – vidíme to jako nutnost a cítíme za to odpovědnost.