Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

FAQ

 

 1. Jak najdu výrobek, který chci?

 

V hlavní nabídce na domovské stránce můžete výrobky vyhledávat několika způsoby:

 

 • Podle aplikace:  Zvolte „Řešení podle aplikace“ a zobrazí se vám výrobky vhodné pro jednotlivé sektory (zdravotnictví, vzdělání, pohostinství apod.).
 • Podle typu výrobku: Zvolte „Výrobky“ a zobrazí se vám všechny podrobnosti o našich jednotlivých podlahách včetně jednotlivých kolekcí a sérií.  

 

Můžete také použít vyhledávací funkce pro nalezení nejlepší shody s vašimi požadavky.

 

 • Hledat podle klíčových slov – významové vyhledávání informací na celé webové stránce.
 • Pokročilé vyhledávání výrobků – umožní vyhledat konkrétní výrobek v katalogu vyhledáváním podle typu výrobku, série nebo přímo podle odkazu na konkrétní výrobek.

Pokud vyhledáváte podle typu nebo série výrobku,můžete žádat speciální charakteristiky (designové nebo technické) a zobrazí se vám výrobek nebo seznam výrobků, které odpovídají vašim požadavkům. 

 

 

2    Mohu si výsledky vyhledávání uložit na příště?

 

Užitečné informace můžete shromažďovat a ukládat, pokud si založíte vlastní účet a osobní prostor „Moje podlaha Tarkett“. 

Za tímto účelem budete požádáni o jisté osobní údaje. Tyto údaje slouží výhradně společnosti Tarkett pro vedení vaší osobní stránky na našem webu a trvalé zlepšování online nabídky pro vás.

 

 • Další informace naleznete na stránce pravidel ochrany soukromí a prohlášení o dodržování zákonů.

 

Pro vstup do svého osobního prostoru na naší webové stránce budete pokaždé potřebovat zadat vaše uživatelské jméno a heslo. 

Po registraci si pak budete kdykoliv moci přidat na stránku další výrobek volbou „Přidat do Mé volby“. Výrobky pak zůstanou v sekci Moje volba uloženy i po vašem odhlášení. Můžete si rovněž uložit svá vyhledávací kritéria, abyste mohli vyhledávání při příští návštěvě stránky zopakovat.  

 

 

 

 

 1. Mohu si kupovat výrobky online?

 

Pokud máte přistup do našeho online obchodu, můžete do webového obchodu B2B vstoupit přímo z hlavní stránky. 

 

Před návštěvou internetového obchodu můžete rovněž ušetřit čas využitím různých funkcí.

 

 • Registrace a založení stránky „Moje podlaha Tarkett“ vám umožní přístup k řadě nástrojů, které vám usnadní výběr vaší budoucí podlahy.
 • Nástroj „Moje porovnání“ ukazuje všechny výrobky, které jste si během jednotlivých návštěv na stránce vybrali.
 • Můžete si také objednávat vzorky online. Otevřete si kartu „Přidat do Mé objednávky“, sepište výrobky, které si přejete, a postupujte podle pokynů.   Před odesláním požadovaných vzorků budete kontaktováno naším prodejním oddělením. 
 • Můžete také požádat o online odhad. Pokud si vyberete výrobek, klepněte na kartu „Požadavek cenové nabídky“ nebo přímo vstupte na stránku „Požadavek cenové nabídky“ z nabídky „Kontaktujte nás“.
 • Nástroj „Návrhář projektu“ vám nabídne vizualizaci vaší volby ve virtuální místnosti, pro kterou si sami nastavíte kritéria.

 

 

4          Mohu online požádat o cenovou nabídku nebo cenový odhad?

 

O cenovou nabídku nebo odhad ceny můžete požádat, když klepnete na kartu „Požadavek cenové nabídky“ nebo přímo vstoupíte na stránku „Požadavek cenové nabídky“ z nabídky „Kontaktujte nás“.<

 

Aby naši odborníci mohli váš požadavek zpracovat, musíte vyplnit „Podrobnosti projektu“.  Formulář pak bude odeslán našemu prodejnímu oddělení, které vás bude kontaktovat a váš odhad s vámi probere.

 

 

5          Mohu stránku použít pro porovnání dvou výrobků?

 

Stránku můžete použít pro porovnání charakteristik různých výrobků včetně barvy, designu, odolnosti proti nárazu, akustických vlastností, délky, šířky apod.

 

Jakmile si vytvoříte osobní prostor „Moje podlaha Tarkett“, prostě si zvolte možnost „Přidat do Mého porovnání“ a váš výrobek se tam automaticky uloží. Pak zvolte možnost „Moje porovnání“ a zobrazí se vám tabulka srovnání různých výrobků, které jste si vybrali.

 

Volbou „Exportovat Moje porovnání“ můžete srovnání také exportovat do excelovské tabulky. 

 

 

6          Obsahuje stránka nástroj online simulace?

 

 „Návrhář projektu“ vám umožní vizualizaci vzhledu vaší vybrané podlahy ve virtuální místnosti, pro kterou si sami nastavíte kritéria.

 

 

 

 

 

7          Jak mohu získat další informace o nových výrobcích a inovacích firmy Tarkett?

 

Spoustu informací o našich výrobcích a službách naleznete v sekci „Tiskový prostor“ na hlavní stránce nebo v nabídce „Služby a podpora“.  Pokud si objednáte informace RSS nebo e-mailové upozornění, budete informace o všech novinkách společnosti Tarkett dostávat přímo do vašeho čtecího zařízení nebo na váš e-mail.

 

 

 8         Jak se mohu o informace podělit s přáteli?

 

Můžete použít kartu „Sdílení“ na každé stránce, prostřednictvím níž můžete odeslat příslušnou stránku kolegům.  Stačí do formuláře vložit příslušnou elektronickou adresu a odeslat.  

 

 

 9         Jak si mohu ze stránky načítat obrázky?

 

Na stránce naleznete široký výběr obrázků  vysokým nebo nízkým rozlišením pro načítání. Jsou k dispozici v „Tiskovém prostoru“ na hlavní stránce po výběru možnosti „Mediální knihovna“.

 

 

10        Co mám dělat, pokud nenaleznu odpověď na mou otázku?

 

Další informace o našich službách můžete dostat po volbě “Kontaktujte nás” na hlavní stránce a vyplnění kontaktního formuláře.  Ve formuláři musí být jasně označen předmět vašeho dotazu, aby mohla být vaše zpráva odeslána odpovídajícímu odborníkovi společnosti Tarkett.