Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

O nás

  

Mezinárodní společnost Tarkett se pyšní širokým sortimentem výrobků založeným na více než 120 letech zkušeností s poskytováním integrovaných podlahových řešení profesionálům i koncovým uživatelům.

 Světová jednička

Společnost Tarkett, založená v roce 1886, je světovou jedničkou podlahářského průmyslu.  Společnost nabízí integrovaná podlahová řešení a sportovní povrchy pro architekty, vlastníky profesionálních zařízení, zhotovitele, distributory, instalatéry a koncové uživatele.

 

 

Integrovaná podlahová řešení pro nejlepší zážitek z chození po podlaze.

 

Společnost Tarkett nabízí integrovaná podlahová řešení splňující specifické potřeby zákazníků.  Každé podlahové řešení je jedinečné a přispívá ke zlepšení kvality života těch, kdo žijí, pracují a baví se ve volném čase tam, kde je instalováno.

 

Kromě poskytování lepších technických vlastností a vyšší návratnosti investic profesionálním stavitelům nabízejí podlahy Tarkett pohodlí, pohodu, bezpečnost, sebedůvěru a inspiraci koncovým uživatelům.

 

Široký sortiment zahrnující vinyl, linoleum, laminát, dřevo, sportovní povrchy a doplňky umožňuje společnosti Tarkett kdekoliv na světě vytvářet výrazné zážitky z kvalitní podlahy.

 

Všechna podlahová řešení Tarkett nabízejí hmatatelné funkční, smyslové a ekologické výhody pro každý projekt, ať už veřejný, komerční, obytný, sportovní, projekt nové výstavby nebo renovace.

 

 Funkční výhody

Tarkett vyrábí trvanlivou, snadno se instalující podlahovinu, která se výborně čistí a udržuje díky jedinečné povrchové úpravě.

 

Tyto podlahy výborných technických vlastností nabízejí nejlepší produktivitu a nejnižší náklady během životního cyklu, jaké jsou na trhu k dispozici, čímž pro své klienty představují maximální návratnost investice.

 

Smyslové výhody

Podlahová řešení Tarkett působí na všechny smysly a vytvářejí prostředí stavící kvalitu života na první místo. Rozmanité vzory, barvy a designy vždy zajistí dokonalý výběr, zatímco vynikající akustické izolační vlastnosti a měkkost pod nohama nabízejí pohodlí a pohodu.

 

 

Ekologické výhody

Společnost Tarkett neustále hledá nové způsoby, jak ve svých podlahách zvýšit obsah recyklovaných materiálů a neustále zavádí nové způsoby snižování odpadu z používaných surovin.

 

Neklouzavé antistatické podlahy Tarkett zvyšují úroveň bezpečnosti budov a nízké emise těkavých organických látek (VOC) přispívají k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.  

 

Tarkett také navrhuje své výrobky tak, aby co nejméně spotřebovávaly vodu, čistící přípravky a energii při čištění, což snižuje ekologický dopad jejich existence.

Tarkett’s slip-resistant and static control products raise levels of building safety, while the low VOC emissions of the products contribute to better indoor air quality.

Tarkett also designs its products for the lowest possible use of water, detergents and energy for cleaning, so reducing their environmental footprint.

 

Nejdůležitější čísla

 

  • Kolem 8 600 zaměstnanců na celém světě
  • 28 výrobních závodů
  • 50 prodejních a marketingových společností
  • Prodeje ve více než 100 zemích
  • Každý den se prodá víc než 1 milion m2 podlahoviny

 

> Další informace o podnikové webové stránce Tarkett

Learn more on Tarkett’s Corporate Website