Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

Řešení pro sporty ve vnitřním prostředí

Nejlepší řešení pro všechny prostory a sporty

Sportovní povrchy od Tarkett Sports jsou používány v mnoha sportovních halách a zařízeních po celém světě. Jejich cílem je podporovat všechny jednotlivce v jeho/její každodenní sportovní a fyzické aktivtě, poskytující správný poměr bezpečnosti, komfortu, výkonu a estetičnosti. Nabídka Tarkett Sports byla navržena tak, aby splnila všechny požadavky - od manažerů sportovišť až po atlety všech úrovní. Jako jediný výrobce v oblasti sportovních podlah poskytujeme kompletní nabídku všech typů povrchů (vinyl, linoleum, dřevěné a kombinované povrchy). Vedeme zákazníky aby si vybrali nejlepší řešení ve všech aspektech pro jejich projekt - od instalace až po údržbu a životnost.

Ideální víceúčelový povrch
Omnisports je vinylový víceúčelový sportovní porvch, který byl navržen pro konání širokého spektra sportovních akcí. Tarkett Sports Omnisports je k dodání v pěti tloušťkách aby uspokojil různé požadavky na tlumení nárazu a výkonových požadavků všech sportovních úrovní a použití.

Od tradičních až po velmi inovativní dřevěné povrchy
Kvalitní dřevěné povrchy jsou nedílnou součástí k provozování a vývoji takových sportů jako je basketbal, volejbal a házená. Dřevěné systémy zaznamenaly značný kvalitativní vývoj a sofistikovanost podpůrné konstrukce. Tarkett Sports nabízí 4 dřevěná patentovaná řešení aby splnila potřeby atletů: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M a Sportable.

Kombinace několika výkonostních úrovní
Nabídka Lumaflex je exkluzivní kombinací podlahového systému který může být kombinován s vrchní vrstvou z heterogenního vinylu nebo linolea. Tato unikátní kombinace přispívá k neuvěřitelně spolehlivému systému který splňuje nejvyšší normy a technické požadavky.

Prodlužte životnost Vašeho povrchu a Vašeho zařízení
Produkty pro ochranu podlah jsou nezbytné pro zachování Vašich sportovních povrchů. Tarkett Sports vyvinul dva typy produktů pro ochrahu podlah aby snížil náklady na údržbu a zabránil poškození Vašich sportovních povrchů: Protectiles a Touchdown. Tyto produkty dovolují rychlou a snadnou přeměnu Vašeho sportovního zařízení na halu, která může být použita pro mimo sportovní aktivity jako například koncerty.

Vhodné a inovativní řešení pro každé použití
Tarkett Sports poskytuje komplexní řešení pro Vaše sportovní zařízení zahrnující instalační sady a dokončovací příslušenství. S tímto kompletním sortimentem nástrojů, splňuje Tarkett Sports potřeby uživatelů, a tím zajišťuje rychlejší a jednodušší instalaci pro instalační firmy, jednodušší čistění pro úklidové firmy a lepší dostupnost, pohodlí a bezpečnost pro hráče.