Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

S'Match-it: Wood solutions

Od tradičních až po velmi inovativní dřevěné povrchy

Kvalitní dřevěný sportovní povrch je nezbytný pro provozování a rozvoj sportu, především pro basketbal, volejbal, házenou, squash, tanec a fitness.
V průběhu let Tarkett Sports výrazně zlepšil kvalitu a sofistikovanost svých sportovních řešení včetně podpůrných konstrukcí.
Tarkett Sports v současné době nabízí čtyři různé typy dřevěných sportovních povrchů k dispozici v různých druzích: Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M a Sportable.
 

 • Klasický dřevěný systém pro všechny aplikace

  Reflex M Evolution je navržený tak, aby poskytl dobrý alternativní sportovní povrch, který se snadno instaluje. Reflex M Evolution kombinuje vysoce kvalitní materiál a jednoduchou konstrukci, poskytující dobrý útlum nárazu pro všechny aplikace.

 • Víceúčelové řešení

  Multiflex M kombinuje všechny kvality očekávané od sportovců na celém světě a to od amatérských až po profesionální atlety.

 • Výkon v celé své kráse

  Proflex M poskytuje excelentní hrací vlastnosti pro jakékoliv zařízení, vyžadující povrch s vyšším útlumem nárazu a konstantního odrazu míče. Tento systém je ideální pro profesionální úroveň. Proflex M je perfektní řešení pro časté tréninky se sníženým rizikem zranění.

 • Rozebiratelné řešení ihned k dispozici

  Pokud je potřeba pořádat různé sportovní a společenské akce ve stejné hale, instalace přes noc poskytuje skvělou flexibilitu. Plošně odpružená rozebiratelná podlaha Sportable byla navržena a vyrobena tak, aby splnila tento požadavek a ukázala se být nejlepším kompromisem pro konání velkých sportovních akcí.