Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

Sporty ve vnitřním prostředí

Přizpůsobení nabídky Tarkett Sports všem potřebám

Strávili jsme roky chápáním a zlepšováním sportovních povrchů, aby byly splněny priority sportovců a sportovkyň v jejich různých hracích prostředích. Ve spolupráci s mezinárodními sportovními orgány, jsme se zaměřili na technické parametry, které jsou klíčové pro sportovní povrch - od tlumení nárazů až po povrchové tření, které zlepšuje záběr chodidla hráčů a odskok míče pro konstantní hratelnost. Tyto znalosti umožňují Tarkett Sport vyrábět a poskytovat sportovní povrchy, které se zaměřují na konkrétní návrh a výkonnostní požadavky různých profilů uživatelů v celé řadě pohybových aktivit. Tarkett Sports je jediným poskytovatelem sportovních řešení nabízejícím rozdílný přístup ke specifikům všech vnitřních sportovních aktivit.

Naše zkušenosti v oblasti vzdělávání a sportovních podlah nám umožňují nabídnout řadu řešení, jejichž cílem je plnit funkční a rozpočtové požadavky zákazníků. Všechny jsou určeny pro bezpečnost a pohodlí uživatele a nabízejí dlouhotrvající a efektivní řešení pro různé potřeby škol / projektů.

 

Tarkett Sports pracoval s národními a mezinárodními sportovními orgány při vývoji specializovaných sportovních povrchů, které podporují intenzivní dopad nohy na klouby hráčů a poskytují vynikající hratelnost pro halové sporty. Nabízíme celou řadu patentovaných technických řešení určených ke splnění výkonnostních kritérií sportů na soutěžní úrovni.

 

Mnohé veřejné a soukromé instituce musí poskytnout uživatelům řadu různých interiérů - od fitness, posilovny až po víceúčelové tělocvičny, které lze rychle přeměnit na další volnočasové akce jako jsou koncerty nebo významné události. Tarkett Sport nabízí širokou škálu řešení - od specializovaných sportovních ploch až po víceúčelové podlahy - s cílem posílit lišící se aktivity různých uživatelů a zjednodušit správu a údržbu volnočasových zařízení.