Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - komerční

Umělecký design podlah

 

Představujte si skutečnost!

 

Všechno může začít nápadem a přáním vytvořit jedinečné, zvláštní prostředí. Individuální design, který může být stylově jednoduchý nebo působivě komplikovaný. Vytváříme podlahy, které dělají náladu. Někdy vzrušenou a dramatickou. Jindy uklidňující a povzbuzující. Ale určitě podlahy, které mají styl. Budete-li spolupracovat se službou uměleckého designu podlah FLOORCARFT, dokážete si představit skutečnost, uvidíte ji a začnete jí věřit.

V každé budově může mít podlaha zásadní vliv na vzhled a atmosféru celého prostředí. Služba uměleckého designu podlah FLOORCRAFT pomáhá návrhářům, architektům, plánovačům a majitelům budov využít této tvůrčí příležitosti co nejlépe.  Tato služba nabízí téměř neomezený rozsah úchvatných efektů a přitažlivých koncepcí.  Návrhy, které si osedlají vaši fantazii a učiní sen skutečností – přesně.


 

Ať už výběrem z bohaté škály standardních prvků nebo tvorbou jedinečného designu včetně loga nebo jiné speciální grafiky.

Žádná jiná podlahářská společnost nedokáže nabídnout takové zkušenosti a tak vynikající pověst v navrhování podlah.  Služba uměleckého designu FLOORCRAFT již pomohla vytvořit bezpočet individuálních podlahových návrhů pro sektor zdravotnictví, vzdělání, maloobchodu i bytové výstavby po celém světě.

Od roku svého založení, kterým je rok 1993, je FLOORCARFT jedinečným a stále všestrannějším zařízením poskytujícím služby podlahového designu.  Každý nápad je prozkoumán a zvizualizován.  Pak, když je návrh dokončen a schválen, je převeden do počítačového programu pro přesné vyřezání dílů. 

Ať jsou výchozí specifikace jednoduché či složité, služba nabízí klientům prověřenou všestrannost.

Zkušený tým čeká, aby své dovednosti v oblasti uměleckého designu podlah využil pro realizaci vašich pokynů.  Jsme připraveni vycházet z vašich nápadů a pomáhat jejich zhmotnění.

Kontaktujte svého prodejce Tarkett a zeptejte se ho na službu FLOORCRAFT.