Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

24 collections

37 collections

37 collections

38 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

41 collections

44 collections

31 collections

23 collections

32 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V dopravě a průmyslu je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.

4 collections

1 collections

1 collections

5 collections

Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Od myšlenky po realizaci
Novinky Reference
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
buk NATURE 3 Strips
Sportovní podlahy

REFLEX M EVOLUTION - buk NATURE 3 Strips

Naše vícevrstvá dřevěná podlaha Reflex M Evolution je dynamickým a hospodárným řešením pro víceúčelová sportoviště např. ve školách a městských halách. Vyznačuje se rychlou a snadnou montáží a díky systému jedné výztuže i dobrou absorpcí otřesů a odrazem pro kvalitní sportovní výkony. Je ošetřena naším sportovním lakem pro vyšší trvanlivost a hospodárnou údržbu.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Povrchová úprava: Sport Tech Lacquer
Celková tlouštka: 56 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 3,50 mm
Celková hmotnost: 15,900 kg/m²
Metoda pokládky: plovoucí
Lamela (1 ref.)
Vyhledat REFLEX M EVOLUTION dle požadavků
0 formát
konstrukce
REFLEX
  1. Vícevrstvá sportovní podlaha
    (22mm)3 strips/Tongue & Groove interlocking system
  2. Jednoduchý odpružený rošt s integrovanou PU pěnovou podložkou obsahuje : 1026009
    (4 jednotky v balení = 9.76bm. 34mm tl. x 60mm š. x 2,44m délka)
  3. Tarfilm: 1027006 (role 40bm x 3m)
Technické a environmentální specifikace
Více informací o REFLEX M EVOLUTION