Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

30 collections

34 collections

28 collections

38 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

47 collections

50 collections

30 collections

19 collections

37 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V dopravě a průmyslu je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.

4 collections

1 collections

1 collections

3 collections

Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Reference
Udržitelnost
Naše strategie udržitelnosti
Udržitelnost je součástí našeho způsobu myšlení a určuje, jak pracujeme, spolupracujeme s ostatními a řídíme naše podnikání. Naše strategie udržitelnosti je implementována ve všech aktivitách společnosti Tarkett. Zde jsou některé příklady toho, jak Tarkett příspívá ke kvalitě života lidí a naší planety, která se odráží v každém kroku životního cyklu našich výrobků.
více informací
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Od myšlenky po realizaci
Novinky Reference
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
Objevte inovace Tarkett
-

  Požádat o cenový odhad

  Přidat k porovnání

  Vyhledat obchodního zástupce

  homepage Minerální dílce Cementi Click
  vybrat dekor
  Minerální dílce

  Cementi Click

  <p>Cementi click představuje novou generaci materiálu pro architektonické prostory, díky klikovému systému pokládky, který je vůbec poprvé použit na minerální dílce. Kolekce zachovává přirozenost nerostných materiálů a je vytvořená pro místa se silným provozem, jako jsou hotely, restaurace nebo obchody. Čtyři vzory v teplé a studené šedé zachytily podstatu prostého betonu a inspirovaly 10 dekorů v grafickém provedení a série s efekty kamenných a dřevěnných materiálů. Všech 23 designů je ve vysokém rozlišení a snadno kombinovatelných.</p>
  Klíčové vlastnosti
  Technické a environmentální specifikace
  Výrobek typu: Loose-laid panels. Semi-rigid multilayer modular floor covering (MMF) panels with wear resistant top
  Komerční použití: vysoká
  Zkosené hrany: 4 strany micro zkosení
  Typ zkosení: Micro zkosení
  Položek v balení: 4, 6
  Vyhledat Cementi Click dle požadavků
  0 formát
  Technické a environmentální specifikace
  Více informací o Cementi Click