Cesta na Milan Design Week
Cesta na Milan Design Week

Milan Design Week se stal světoznámou destinací pro designové značky, architekty, designéry a odborná designová média s vice než 1 000 000 návštěvníky z vice než 140 zemí.  Jsme velmi rádi, že jsme jeho součástí i v letošním roce. Salone del Mobile začal v září roku 1961 v Miláně jako veletrh italského nábytku a interiérových doplňků. Akce se brzy stala nezbytností pro architekty a designéry z celého světa a jsme nadšeni, že se naše společnost aktivně podílí na tomto veletrhu i v tomto roce.

V letošnín roce vás společnost Tarkett srdečně zve na  “Formations”, výstavu pořádanou ve spolupráci s designovým studiem Note,  která je součásti Milan Design Week.

Další krok

Tato výstava je další krok v kreativní spolupráci, která začala v únoru 2018 na Stockholmském veletrhu nábytku úspěšnou instalací "The Lookout". Spolupráce s designovým studiem Note byla oceněna za odhalení tvůrčího potenciálu podlahových materiálů Tarkett v inovativní a příjemný prostor k prozkoumání.

Design a řemeslné zpracování jsou naší DNA

Formations” – Instalace v ikonickém prostředí Circolo Filologico Milanese zkoumá pojetí měřítka, bloků barev a plynule navazujících odstínů a oslavuje a ctí schopnosti designu proměňovat se v nových tvůrčích výrazech.

Navštivte nás od 8. do 14. dobna v Miláně a  sdílejte s námi na Instagramu:
#Formations @tarkett @notedesignstudio