DESIGN ZALOŽENÝ NA SPOLUPRÁCI PRO PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY

DESIGN ZALOŽENÝ NA SPOLUPRÁCI PRO PŘÍJEMNÉ ZÁŽITKY

V oboru výroby podlahovin neexistují žádné globální ani kulturní hranice, žádná věková ani genderová omezení. Pokud stojíte, sedíte, ležíte, běháte nebo skáčete, vždy máte pod sebou podlahu.
Tvoříme prostředí, která stimulují lidské smysly. Udáváme tón, vyvoláváme emoce a vytváříme prostory a zážitky, na které lidé reagují, ať jsou si toho vědomi, nebo ne.
Umíme toho dosáhnout v nejrůznějších prostorech, od veřejných zařízení jako nemocnice, pracoviště, obchody, hotely a ubytovny až po letiště, letadla, výletní lodi a další.
Podlaha se podílí na formování lidských zážitků bez ohledu na místo, kde se lidé zrovna nacházejí, jejich kulturu nebo jazyk. Tyto zážitky pak formují lidský život.
Ve společnosti Tarkett usilujeme o to, abychom lidem zprostředkovávali dobré zážitky a tvořili takříkajíc „přívětivé prostory“. V našem oboru nejsou možnosti tvořit, inovovat a používat techniku při vymýšlení, společné tvorbě, konstrukci a výrobě přívětivých podlahovin ničím omezené.

Designérské ambice

Naší vizí je být světovým leaderem ve výrobě ekologických podlahovin s vynikající hodnotu v oblasti designu a funkčnosti, které budu pozitivně ovlivňovat lidské zdraví a pohodlí.
Naším cílem je zvyšovat přitažlivost značky Tarkett i její estetickou úroveň tak, aby odrážela náš špičkový design a překvapovala, lákala a přesvědčovala architekty a ti jí dali přednost před konkurencí.
Výstupem je rozeznatelný a důsledně používaný jazyk značky a její image.
 

Design založený na spolupráci

Definice pojmu „design“ dle Rady pro design:

Design propojuje kreativitu a inovace. Přetváří myšlenky na praktické a atraktivní návrhy pro uživatele nebo zákazníky. Design lze popsat jako kreativitu použitou pro konkrétní cíl.  

Společnost Tarkett se snaží o novátorský přístup k podlahovým krytinám v každém slova smyslu: nabízí zákazníkům novátorská řešení, přichází se skutečně kreativními a trendovými vzory a přispívá svým udržitelným přístupem k bezpečnějšímu a čistšímu prostředí. 

Atelier Tarkett – místo pro spolupráci

Služby spolutvorby, které nabízíme, jsou inspirovány designem založeným na spolupráci. Tyto služby jsou speciálně určeny zákazníkům, kteří se chtějí podílet na tvůrčím procesu při návrhu na míru přizpůsobených, flexibilních a modulárních podlah.