Dárcovské centrum Cara Plasma Břeclav

Dárcovské centrum Cara Plasma Břeclav

2017 | Břeclav, Česká republika

Galerie fotografií

Firmě Cara Plasma se podařilo vybudovat špičkové moderní centrum pro odběr krevní plasmy v Praze, které patří do žebříčku TOP 10 v celé Evropě. A nyní začátkem roku 2018 bylo uvedeno do provozu další jedinečné centrum tentokrát v Břeclavi.

V centru Břeclavi se nachází moderní prosklená budova, která splňuje nejvyšší nároky na kvalitu poskytovaných služeb. Firmě Cara Plasma se daří vytvářet nadčasové, funkční, ale přitom přátelské prostředí ve které se klienti cítí pohodlně a bezpečně.

Prostředí není jen sterilní, ale díky barevným možnostem, která nabízí produktová řada Veneto Xf2, se stává velmi komfortním a hravým. Kombinace tmavé a svěže zelené barvy působí dobře na psychiku a zároveň pomáhá při orientaci v budově. Tarkett linoleum Veneto Xf2 je přírodní materiál s matnou povrchovou úpravou, která také zaručuje vyšší odolnost. Podlahové krytiny Veneto Xf2 jsou nejen působivé na pohled, ale snadno se čistí a udržují, což je důležité zejména ve zdravotnických provozech.

Doporučená kolekce

Projekt

Začátkem roku 2018 bylo uvedeno do provozu další jedinečné centrum tentokrát v Břeclavi s přispěním výjimečných podlahových krytin Tarkett.

Segment