DESSO Human Fascination
DESSO Human Fascination

Vylézt na skálu, ztratit se v poli květin, obdivovat hory a následovat letité polní lány, dokud nedosáhnete obzoru. DESSO Human Fascination - kobercové čtverce, které vám umožní poznat svět uvnitř.

Divoká, přírodní krajina nás fascinuje a inspiruje. Chceme být její součástí, cítit ji, procházet ji v nekonečné snaze poznávat přírodu. Cítíme potřebu a odpovědnost ji chránit, stejně jako ji objevovat, ochranit přírodní zdroje, stejně jako jejich využití a opětovné využívání k vytvoření zdravého vnitřního prostředí.

Human Fascination je nejnovějším přírůstkem do rodiny DESSO Carpetecture, oslavující rozmanitost přírody a její křehkost. Kobercové čtverce Human Fascination byly navrženy tak, aby přinášely venkovní krásu do vnitřních prostor, od zrádného sopečného terénu až po rozkvelé květinové pole..

Naše kobercové čtverce Arable, Breccia, Flores a Granite odrážejí tvary a barvy přírodního světa a jsou navrženy s ohledem na krásu a zranitelnost naší planety. Kolekce Human Fascination, vyrobená podle principů Cradle to Cradle a za použití udržitelných, recyklovatelných materiálů, zahrnuje přírodu v každém smyslu slova.

Granite

Cítit vzrušení z nezkrotného terénu

Breccia

Vůně slaného oceánského vzduchu

Arable

Poslechněte si příběhy, které vypráví země.

Flores

Obdivujte kaleidoskopický svět rostlin a květin