Služba Floorcraft – individualizovaný návrh

Služba Floorcraft – individualizovaný návrh

Naše návrhová služba Floorcraft nabízí zákazníkům možnost tvorby podlahových krytin na míru ve spolupráci s našimi týmy návrhářů. Díky službě Floorcraft se naši zákazníci mohou podílet na procesu tvorby a realizovat svoje projekty s jedinečnými vzory na míru.

Jakmile je stanoven konečný vzhled, návrh se digitalizuje a odešle na naši ultrazvukovou řezačku. Vzory se sestaví předem, nevyžadují tedy žádné specifické montážní dovednosti.

Kreativní proces naší návrhové služby Floorcraft obnáší tyto kroky:

  1. Návrh: poskytnete nám firemní logo, grafický motiv či vzor, případně si vyberete vzor z našeho katalogu. Také pro vás vyčleníme tým návrhářů, který s vámi bude tvořit originální vzory. Můžeme vám i pomoci s volbou nejlepší podlahové krytiny pro váš projekt.
  2. Dispozice: s využitím počítačových programů náš tým návrhářů vypracuje instalační plán, s jehož pomocí si můžete znázornit konečnou dispozici a připravit instrukce pro řezání. 
  3. Řezání: naše ultrazvukové řezačky přesně vyříznou navržený vzor z vámi vybrané podlahové krytiny.
  4. Předběžné sestavení: náš tým předem sestaví jednotlivé díly do větších dílců, které se snadno montují. Na povrch je nalepena průhledná samolepicí páska, která jednotlivé díly drží pohromadě v průběhu montáže a která se odstraní, jakmile vytvrdne podlahové lepidlo. 

Instalace: vaše nová na míru navržená podlaha je připravena k montáži.