iD Click Ultimate je nyní ještě odolnější

iD Click Ultimate je nyní ještě odolnější

Kolekce iD Click Ultimate přichází s 21 novými dekory, 5 novými formáty, vyšší odolností proti statickému a valivému zatížení a stejným posláním, aby vám nabídla to nejdokonalejší řešení rigidních vinylových dílců. S iD Click Ultimate docílíte dokonalé instalace v minimálním čase a snadno splníte potřeby všech svých klientů včetně těch nejnáročnějších.

Odolá silnému provozu

Technologie RCC iD Click Ultimate, která je ideální pro pokrytí velkých prostor a odolává vysokému provozu, má nejvyšší hustotu na trhu (2000 kg / m3), díky čemuž je nejodolnější vůči zbytkovému otlaku, opotřebení, statickým a valivým těžkým nákladům až do 800 kg *. Extrémně odolná povrchová úprava Ultimate PUR zjednodušuje čištění a údržbu.

* 800 kg se vztahuje k referencím s nášlapnou vrstvou 0,70 mm.
Reference s nášlapnou vrstvou 0,55 mm odolají až 500 kg statického a valivého zatížení.

Rychlá pokládka a snadná renovace

Snadná pokládka dílců iD Click Ultimate snižují prostoje při pokládce na minimum. Inovativní technologie zámkového systému I4F® Click4U Click umožňuje instalaci bez nutnosti přípravy podkladu *, lepení nebo sušení.
iD Click Ultimate lze instalovat přímo na keramické dlaždice a většinu stávajících podlah, díky čemuž je tato kolekce ideální pro renovace nebo rekonstrukce, a to i v oblastech s vysokým provozem.

* Každý projekt je specifický. Další podrobnosti naleznete v návodu na pokládku.

Dokonalý akustický komfort

iD Click Ultimate nabízí uživatelům dokonalý akustický komfort - unikátní akustickou podložku s absorpcí hluku až 19dB a nejnižší hodnotu kročejového hluku v místnosti v porovnání s jinými tvrdými podlahovými krytinami.