ID CLICK ULTIMATE: RENOVACE JEŠTĚ NIKDY NEBYLA TAK RYCHLÁ, ESTETICKÁ A ODOLNÁ

ID CLICK ULTIMATE: RENOVACE JEŠTĚ NIKDY NEBYLA TAK RYCHLÁ, ESTETICKÁ A ODOLNÁ

Hotely, restaurace, prodejny i nákupní centra jsou prostory s intenzivním provozem, kde neustávající kroky a přesuny vystavují podlahu zkoušce. Rekonstrukce těchto prostorů musí být co nejrychlejší, aby mohly znovu přivítat zákazníky. iD Click Ultimate, nová kolekce luxusních vinylových dílců s technologií Rigid Composite Core (RCC), je dokonalým podlahovým řešením pro prostory, které jsou plné aktivity. Díky novému klikovému systému s robusní konstrukcí, která se snadno a velmi rychle instaluje na jakýkoli podklad*, se zkrátí nečinnost Vašeho podnikání na minimum. Navíc, iD Click Ultimate byl navržen tak, aby byl odolný proti všemu a odolal opakovaným nárazům stejně jako hluku. Všechny tyto vlastnosti dělají z iD Click Ultimate ideální podlahové řešení pro náročné prostory jako jsou prodejny, nákupní centra, hotely a restaurace.

*lze instalovat přes keramické dlaždice a většinu podkladů

Odolnost proti nárazům

iD Click Ultimate je robustní, vysoce odolná podlahová krytina. Jako podlaha třídy 34, je vhodná pro použití v prostorech s intenzivním provozem, kde se běžně manipuluje s těžkým statickým nebo dynamickým zatížením. Kolekce iD Click Ultimate je také vysoce odolná proti všem druhům nárazů díky inovaci Rigid Composite Core kombinované s povrchovou úpravou PUR.

Odolnost proti hluku

iD Click Ultimate je akustická kolekce díky vestavěnému akustickému podkladu SoundBlock Technology, který tlumí úroveň hluku v pokojích a mezi jednotlivými patry o 19dB. Díky tomu je iD Click Ultimate vhodný zejména do hotelů, kde je klid klíčovou vlastností pro spokojenost zákazníků, nebo do restaurací, kde by okolní hluk narušil poklidnou večeři. Není nutné přidávat žádnou akustickou izolaci nebo podložku, protože vše je již integrováno do podlahy, a tak se šetří čas instalace i náklady na všechny projekty.

Odolnost proti vodě

iD Click Ultimate je 100% voděodolná* kolekce, vhodná do každého prostoru, kde je běžné, že se voda rozlije, jako jsou hotelové recepce, koupelny, kuchyně nebo vchody do obchodů.

*pokud je položena dle návodu na pokládku

Doporučená kolekce