iD Inspiration Loose-Lay - vinylové dílce pro snadnou pokládku

iD Inspiration Loose-Lay - vinylové dílce pro snadnou pokládku

Technologie pro snadnou pokládku

Exkluzivní protiskluzová podložka vinylových dílců iD Inspiration Loose-Lay inspirovaná průmyslovými bezpečnostními podlahami zajišťuje zvýšenou přilnavost k podkladu. Patentovaný vzor rybí kosti zabraňuje posouvání podlahy, což umožňuje snadnou instalaci, která nevyžaduje žádné lepidlo *.
* Pro dlouhodobě kvalitní instalaci doporučujeme lepidlo pro plochy větší než 16m². 

 

Extrémně rychlá instalace

Ideální pro rychlou renovaci - tato kolekce vyžaduje minimální přípravu. Díky tloušťce výrobku a protiskluzové podložce je možné překrýt menší nerovnosti podkladu. 3krát * rychlejší než lepené LVT a 1,5krát rychlejší než tradiční klikové LVT. iD Inspiration Loose-Lay lze instalovat přes noc, což snižuje prostoje.
*Odhad založený na interních testech společnosti Tarkett.

 

Praktický v každém ohledu

Snadná instalace a snadná demontáž, bez poškození podkladu, iD Inspiration losse -Lay umožňuje snadný přístup k technickému podkladu a vyžaduje minimální údržbu v průběhu času. Vysoce odolná a trvanlivá kolekce, iD Inspiration Loose-Lay s povrchovou úpravou Tarkett TopClean XP ™, který prodlužuje jeho životnost a usnadňuje čištění.

Designové luxusní vinylové dílce

Dekory iD Inspiration Loose-Lay nabízejí tři hlavní témata, včetně prvotřídního dřeva, minerálů a kreativních návrhů, které využívají technologii tisku s vysokým rozlišením. Všech 36 dekorů může být vzájemně kombinováno pro vytváření elegantních, kreativních projektů s originální designovou podlahou. Snadno naleznete kombinaci, která bude nejlépe vyhovovat vašim představám.

Doporučená kolekce