iD Square - vytvořeno pro ideální kancelářské prostory

iD Square - vytvořeno pro ideální kancelářské prostory

Pracovní prostředí a segment pohostinství se neustále vyvíjí a mění. Firmy přikládají velký význam pracovnímu prostředí v kancelářích, a proto nabízejí prostory pro lepší kreativitu a efektivní spolupráci. Hotely se snaží docílit nejvyšší úrovně služeb a neustále hledají řešení, která nejvíce naplní očekávání hostů. Abychom udrželi krok s nejnovějšími trendy v obou segmentech, vyvinula společnost Tarkett kolekci iD Square, která je navržená tak, aby splňovala specifické potřeby těchto trhů, kde je zásadní rychlá renovace, akustický komfort a vysoká odolnost.

 

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Do roku 2020 bude generace Millennials a generace Z představovat více než polovinu lidí na trhu práce.
Nové generace zvládají mnoho činností, ochotně spolupracují ve skupině, hodně cestují a mají specifické požadavky na prostředí, ve kterém pracují. Typická pracoviště pomalu upadají do zapomnění. Kanceláře se často stěhují do hotelových hal, kaváren, chodeb - kdekoli máme snadný přístup k internetu. Designéři se potýkají s novými úkoly, aby vytvořili netradiční a přátelská pracovní místa. Kolekce iD Square poskytuje úžasné kombinace barev a vzorů, které byly přizpůsobeny každému konceptu oblasti.

SDÍLENÉ PRACOVNÍ PROSTORY

Zpočátku byly sdílené pracovní prostory obvykle spojeny se Start-upy. V průběhu let se tento trend rozšířil do téměř každé společnosti, která chce podpořit otevřené kolektivní myšlení, inovace a nové perspektivy! Od otevřených kanceláří, které jsou modulární a snadno přizpůsobitelné, až po rozptýlené otevřené koncepty, kde jsou prostory jasně ohraničeny, otevřený prostor přirozeně umožňuje zaměstnancům častější interakci a činí pracovní prostor agilnějším.
Při navrhování iD Square se náš designérský tým snažil dát těmto prostorům  moderní materiály a vzory pro atraktivitu a inspiraci.

PŘÁTELSKÉ PRACOVNÍ PROSTORY

Firmy se stále více soustředí na nové trendy zaměřené na zaměstnance. Snaží se vytvářet přátelské pracovní prostředí a podporovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Pro dosažení vysoké úrovně pohody zaměstnanců se doporučuje používat zdravé materiály a inovativní židle a nábytek, které vám umožní přizpůsobit pracoviště. Personalizace pozitivně přispívá ke zvyšování produktivity zaměstnanců a zlepšování celkového zdraví. Designéři společnosti Tarkett při navrhování kolekce iD Square kombinovali různé textury a jemné variace v přirozených odstínech, aby těmto prostorům dodali hloubku a zájem a podpořili motto „Pracovat lépe, žít lépe.”

TECHNOLOGIE V POHOSTINSTVÍ

S rozvojem moderních technologií se trh hotelů mění rychleji než kdy jindy. Schopnost registrace online pomocí tabletů a smartphonů nebyla nikdy tak jednoduchá. V důsledku toho budou klasické recepce pomalu transformovány na interaktivní desktopy. Typická lobby bude spojena s mobilními pracovišti nebo prostorem pro obchodní jednání. Náš tým designérů vytváří řešení, která nabízejí hostům jedinečný zážitek a výjimečný pracovní komfort.

KOMBINACE VINYLOVÝCH A KOBERCOVÝCH DÍLCŮ

Kreativita je základem dobrého designu a touhy vytvořit jedinečnou značku. Díky našemu snadno použitelnému konceptu kombinujeme iD Square s kobercovými dílci DESSO, což vytváří ohromující a praktickou podlahu pro moderní prostory.
 Více inspirace a informací naleznete na: