Kolekce kobercových čtverců DESSO AirMaster Gold

Kolekce kobercových čtverců DESSO AirMaster Gold

Kolekce kobercových čtverců DESSO AirMaster Gold

Pro společnost Tarkett je vývoj koberců, které pomáhají přispívat ke zlepšení zdraví lidí, jejich dobrých životních podmínek a chrání životní prostředí, klíčem jak pro naši inovační strategii, tak pro náš dlouhodobý závazek Cradle to Cradle®. V roce 2015 jsme se stali prvním výrobcem kobercových čtverců na světě, který získal certifikaci úrovně Cradle to Cradle® Gold pro celou kolekci produktů.

Dnes děláme další krok na naší cestě spojením našeho zdraví a dobrých životních podmínek, odborných znalostí Cradle to Cradle® a reputace inovativního designu a vytvoření kolekce DESSO AirMaster Gold. Díky certifikaci Cradle to Cradle® Gold a stejné jedinečné funkci zachycování jemného prachu, kterou nabízejí všechny kolekce DESSO AirMaster, přispívá ještě více k vytvoření zdravějšího pracoviště a udržitelnějšího světa.

Kolekce DESSO AirMaster GOLD

DESSO AirMaster Gold přehledně

  • DESSO AirMaster Gold je 8krát účinnější při zachycování a zadržování jemného prachu než hladké podlahy (PM10). Je také 4krát účinnější než standardní koberce (PM10).
  • ECONYL® recyklovaná příze a podložka EcoBase™ , z upcyklované křídy, jsou 100% recyklovatelné a lze je recyklovat v uzavřeném cyklu bez ztráty kvality.
  • DESSO AirMaster Gold dosáhl Cradle to Cradle Gold certification™, s Cradle to Cradle Platinum level™ – nejvyšší možnost – pro zdravé materiály
  • DESSO AirMaster Gold Collection má velmi nízkou úroveň VOCs, v souladu s přísnými kritérii Cradle to Cradle® Gold.

Kolekce DESSO AirMaster Gold

Přestavujeme nové kolekce renomované řady AirMaster Gold : AirMaster Nazca Gold, AirMaster Salina Gold a AirMaster Tierra Gold. Všechny tři kolekce byly navrženy tak, aby je bylo možné vzájemně kombinovat.

  • Koberec DESSO AirMaster Nazca Gold se vyznačuje strukturovaným vzhledem, který je diskrétní a nezaměnitelný. Jemný barevný pruh dodává základní řadě čtyř odstínů další akcenty.

 

Více o kolekci DESSO AirMaster Nazca Gold

  • DESSO AirMaster Salina Gold je kolekce kobercových čtverců, které jsou k dispozici v jemné paletě čtyř barev a mají organický dvoubarevný vzhled. Díky neutrálnímu vzhledu je ideální jako uklidňující doplněk do současných kancelářských interiérů - velkých i malých.

 

Více o kolekci DESSO AirMaster Salina Gold

  • DESSO AirMaster Tierra Gold nabízí kobercové čtverce v paletě osmi odstínů od zemitých po teplé. Do vzoru každého čtverce je propletena výrazná černá příze, čímž se vytváří efektivní a taktilní podlahová krytina.

 

Více o kolekci  DESSO AirMaster Tierra Gold

Galerie fotografií