Kolekce kobercových čtverců DESSO Orchard

Kolekce kobercových čtverců DESSO Orchard

Kolekce DESSO® Orchard se svým nenápadným, nepravidelným tečkovaným vzorem připomíná vizuální efekt pohledu na shluk vysazených stromů z ptačí perspektivy. Jemný dvoubarevný vzhled inspirovaný organickými, sezónními odstíny dodává kolekci jednoduchý, ale sofistikovaný vzhled pro moderní kancelářské interiéry

Paleta barev

Tato univerzální řada je k dispozici v paletě 12 barev, která obsahuje osm neutrálních barev, dva teplé odstíny zelené a měděné doplněné o trendy růžovou a bouřlivě modrou.

Zóny

Kobercové čtverce s unikátní strukturou jsou ideální do rozlehlých komerčních prostor. Produkt lze také kombinovat ve více tónech, což umožňuje „zónování“.

DESSO EcoBase® Backing

DESSO EcoBase je 100% recyklovatelná v našem vlastním výrobním procesu a obsahuje minimálně 75% recyklované křídy z místního průmyslového zpracování vody. * V roce 2015 dosáhla podložka DESSO EcoBase Cradle to Cradle® úrovně Gold a úrovně Platinum pro materiál Health.
* Lloyd´s Register potvrdil, že podložka EcoBase je 100% recyklovatelná a křída jako 100% recyklovatelný odpad vznikající při výrobním procesu

Optional backing DESSO SoundMaster® Lite

Méně hluku znamená produktivnější pracovní sílu. Tišší prostředí brání vzniku zdravotních problémů *, snižuje úroveň stresu a zlepšuje koncentraci. Proto je důležitá dobrá absorpce zvuku a zvuková izolace. DESSO SoundMaster Lite dosahuje zlepšení absorpce zvuku až do +0,15 (αw) **, což odpovídá až + 100% zlepšení oproti standardním vzorům koberců (hodnota αw mezi 0,15 a 0,20) ***. Tato plsť je vyrobena ze 100% polyesteru (80% recyklovaného) a je speciálně vybrána pro svou moderní zvukovou izolaci a absorpční vlastnosti.
* Environmental Noise and Health in the UK, Health Protection Agency, p.57-58, Noise in figures, European Agency for Safety and Health at Work, p.70-73.
** Tests performed at SWA (Schall- und Wamemessstelle Aachen GmbH) – Institut für schalltechnische und wärmetechnische Prüfungen - Beratung - Planung.
**** Pro srovnání: ostatní podlahová řešení (kromě koberců) obecně udávají hodnotu mezi 0,05 a 0,10.

Galerie fotografií