Kolekce kusových koberců DESSO

Kolekce kusových koberců DESSO

Kusové koberce nabízejí skvělý způsob, jak rozdělit prostor ve velkých plochách nebo vytvořit intimnější zóny. Zároveň představují dekorativní propojení s podlahou, přičemž májí pozitivní vliv na akustiku a vytváří pocit tepla a komfortu.

S neustále se vyvíjejícími designovými trendy v oblasti pohostinství potřebujeme flexibilní a inteligentní řešení, která přispívají k vytváření jedinečných zážitků. V oblasti pracovního prostředí vnímáme v současné době rostoucí trend přinášet pohodlí domova do kanceláře.

Přizpůsobte se svému stylu

Vedle velkého množství vzorů a barev jsou koberce DESSO dostupné v široké škále velikostí a geometrických tvarů, včetně  kruhů, trojúhelníků, obdélníků nebo šestiúhelníků, takže vždy naleznete ideální řešení pro váš projekt.

Možnosti zakončení

Bavlněná bordura- Blind banding

Pro bezchybné zakončení mohou být koberce lemovány bavlněnou bordurou odpovídající barvy.

Lněná bordura - Linen banding

Pro vytvoření luxusnějšího efektu mohou být koberce lemovány 5cm širokou lněnou bordurou s hladkým povrchem.

Obšití -  Overedging

Nejpoužívanější způsob zakončení kusových koberců je obšití ladící s okrajem koberce. Všechny koberce jsou ve standardu obšity originální přízí. 

Všechny kusové koberce mají protiskluzovou spodní stranu.

 Kolekce

DESSO Sense of Marble

Mramor je materiál, který vnáší nádech luxusu do každého interiéru. Kolekce DESSO Sense of Marble představuje klasický vzhled mramoru v kombinaci s teplem a pohodlím měkkého koberce.

DESSO&Ex

Tato kolekce, navržená ve spolupráci s architektonickým ateliérem Ex Interiors. Nabízí hravé podlahové motivy, které zvýrazní nebo kontrastně podtrhnou hlavní prvky místnosti, s neutrálními odchylkami odstínů proti spektru vzorů a oživuje řadu různých barevných skupin.

DESSO Vintage

Klasické vybledlé vzory v současných barevných kombinacích vytvářejí vintage vzhled, který odpovídá moderním interiérovým trendům. Vzory vytváří vzrušujícího kontrast, který upoutá pozornost v industriálním i moderním interiéru.

DESSO Denim

Kolekce DESSO Denim dodá džínový vzhled každému interiéru. K dispozici v džínových barvách s různými strukturami; od sepraného vzhledu až po čisté indigo.Obsahuje 100% ECONYL®, regenerovanou nylonovou přízi, vyrobenou z recyklovaných odpadních materiálů, jako jsou vyřazené rybářské sítě a kobercová příze.

DESSO Patterns & Shades

Dekory kolekce DESSO Paterns vytváří luxusní vitage vzhled a lze je snadno kombinovat s dekory kolekce DESSO Shades připomínající zvětralý beton

Galerie fotografií