KOMBINACE DESIGNU A VÝKONU V NEJNOVĚJŠÍCH KOLEKCÍCH VINYLOVÝCH PODLAH
KOMBINACE DESIGNU A VÝKONU V NEJNOVĚJŠÍCH KOLEKCÍCH VINYLOVÝCH PODLAH

Nové kolekce heterogenních vinylových podlah - Excellence, Platinium, Tapiflex Stairs & ProtectWALL - nabízejí širokou škálu podlahových, stěnových a schodišťových řešení určených ke zlepšení pohody lidí. Kolekce byly navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější technické a zdravotní požadavky v oblasti zdravotnictví, péče o seniory a ve vzdělávacích institucích. Nové kolekce kombinují výjimečný design a trvanlivost.

MAXIMALIZUJTE VÝHODY SVĚTLA

Světlo hraje důležitou roli v každém prostoru a přispívá k blahu lidí. S ohledem na specifické potřeby škol, nemocnic a ošetřovatelských domů se Tarkett design studio inspirovalo třemi benefity světla - prospěšnosti, přirozeností a efektivitou k vývoji nových vinylových podlahových kolekcí. Naše kolekce byly vytvořeny tak, aby vytvářely pohodu a teplo v každém prostoru, revitalizovaly, naplňovaly energií a podporovaly vzájemné působení a společenské kontakty. Excellence, Platinium, Tapiflex Stairs & ProtectWALL nabízejí celou škálu barev, vzorů a textur a vytvářejí jedinečnou atmosféru.

NAJDĚTE SPRÁVNOU KOMBINACI PODLAH, STĚN A SCHODŮ

Nové vinylové kolekce pro podlahy, stěny, schody a příslušenství jsou navrženy tak, aby nabízely architektům, projektantům, profesionálům a spotřebitelům kompletní řešení pro celou budovu. Každý dekor a vzor lze kombinovat a vytvářet kompletní, efektivní a harmonické konstrukční řešení. Tvořivé možnosti jsou nekonečné: mixujte a přizpůsobte odstíny a vzory podlahových krytin a kombinujte je se stěnovými a schodišťovými řešeními a vytvořte výrazné, originální a moderní interiéry.

ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY POŽADAVKY

EXCELLENECE: NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAREV A VZORŮ

Kolekce Excellence byla navržena pro intenzivně využívané prostory ve školách, nemocnicích, pečovatelských domovech i v obchodních, hotelových a kancelářských prostorách. Kolekce nabízí největší škálu barev a designů na trhu heterogenních podlahových krytin. Architekti a návrháři si mohou vybrat z 250 možností, které jsou k dispozici v atraktivních a inovativních dekorech. Kolekce se vyznačuje snadnou kombinací různých vzorů, čímž vzniká jedinečná atmosféra od podlahy až po stěny. Matný povrch dokonale zjemňuje odražené světlo z podlahy a poskytuje tak realistický vzhled a další pohodlí pro uživatele.

PLATINUM: BARVY A FUNKCE PRO SPECIFICKÉ POTŘEBY

Nová kolekce Platinium byla navržena tak, aby splňovala nejvyšší technické požadavky, zejména v oblasti zdravotnictví. Platinium nabízí nejen výjimečnou odolnost proti těžkému provozu, trvanlivost a stabilní konstrukci, ale také absorbci hluku až do 17 dB. K dispozici je také nová kompaktní akustická verze, která pohltí 9 dB hluku. Odolnost proti zbytkovému otlaku pro obě verze je vysoká (0,03 / 9 dB pro Accent Platinum, 0,07 mm / 17 dB pro Tapiflex Platinium). Ve srovnání s předchozí kolekcí Evolution má kolekce Platinium o 20% lepší valivý odpor. Více než 140 referencí doplňuje zbývající kolekce heterogenních vinylových podlah, z nichž je osm dekorů k dispozici v 72 nových barevných referencích.

PROTECTWALL: NAJÍT DOKONALOU KOMBINACI S VAŠÍ PODLAHOU

Kolekce PROTECTWALL je dokonalým řešením stěn v sektoru zdravotnictví, vzdělávání a v hotelech. Je charakterizována výbornou trvanlivostí, která stěnám dlouhodobě umožňuje udržet bezchybný vzhled. Design ProtectWALL je uzpůsobený k maskování škrábanců. Absorbuje nárazy a snadno se čistí, včetně skvrn, jednoduše pomocí čisticího prostředku. Díky výraznému snížení nákladů na renovaci ve srovnání s nátěrem udržuje ProtectWALL udržitelný vzhled stěn a dveří v místnostech a chodbách. Vychutnejte si více možností kreativity s 50 referencemi, které jsou kompatibilní s kolekcemi Excellence, Platinium a Tapiflex. K dispozici je také verze CR pro čisté prostory.

TAPIFLEX STAIRS: PRO DOSAŽENÍ UCELENÉHO KONCEPTU

Tapiflex Stairs byl navrženy tak, aby zajistily bezpečnost zaměstnanců budovy při chůzi po schodech nahoru i dolů. Nabízí viditelný kontrast, protiskluzové hrany a pohodlí při chůzi. Je také vysoce odolný. Deset referencí Tapiflex Stairs je dodáváno se samolepícím podkladem pro zjednodušení a zrychlení instalace. Široká škála doplňků doplňují kolekce Excellence, Platinium, ProtectWALL a Tapiflex a poskytuje architektům, projektantům, odborníkům a zákazníkům kompletní řešení.

PODLAHOVÉ ŘEŠENÍ 100% BEZ OBSAHU FTALÁTŮ

Naše nové kolekce heterogenních vinylových podlah jsou 100% bez obsahu ftalátů. Vzhledem k tomu, že ve vědecké komunitě vznikly pochybnosti o možném dopadu ftalátů na lidské zdraví, Tarkett zvolil alternativní změkčovadlo, které je schváleno pro použití při výrobě potravinových obalů a hraček pro malé děti. Heterogenní vinylové podlahové krytiny zvyšují blaho a pohodlí uživatelů. Nové kolekce přispívají také k zachování dobré kvality ovzduší ve vnitřních prostorách, protože v průměru 90% času tráví lidé ve vnitřních prostorách. V případě podlahových a stěnových krytin to znamená udržovat hladinu těkavých organických sloučenin na minimu. Kolekce Excellence, Platinium, Tapiflex a ProtectWALL májí velmi nízkou hladinu emisí (TVOC) - více než 100krát nižší než je normě EN-ISO 16000-9. Nové kolekce jsou plně recyklovatelné a jsou způsobilé pro program Restart firmy Tarkett.