Navštivte nás na výstavě Formations - Milan Design Week 2019

Navštivte nás na výstavě Formations - Milan Design Week 2019

08. dubna 2019

Milan Design Week se stal důležitým cílem pro architekty a projektanty. Součástí Milan Design Week je i Salone del Mobile, který se koná na FieraMilano a ve Fuorisalone, jehož součástí jsou akce na různých místech Milána, včetně velmi populárního místa Brera, ale také Tortona Design Week, 5 Vie, Porta Venezia a jiných. Milan Design Week je místo setkání pro architekty a designéry a jsme nadšeni, že jsme mohli letos s naší expozicí Formations aktivně přispět do Fuorisalone.

> PRESS KIT A FOTOGRAFIE KE STAŽENÍ

Formation představuje novou řeč designu

Během Milan Design Week 2019 se Tarkett rozhodl spojit své síly s designovým studie  Note, aby objevil kreativní možnosti nové kolekce iQ Surface. Designed by Note, a podporovaný Magis, Formations je výstava, která zpochybňuje představy o měřítku a  architektonických vzorech. Vlastní prostor historického Circolo Filologico Milanese během Fuorisalone v Brera Design District, instalace je oslavou a poctou, jak může být reč designu proměněna v nové kreativní fráze.

Formation představuje novou kolekci vinylových podlah iQ Surface

Nová kolekce iQ Surface je výsledkem spolupráce mezi společností Tarkett a designovým studiem Note. Tato nová kolekce, která má stejný důraz na funkčnost, tvar a výraz barev, odhaluje kreativní rozsah homogenních vinylových podlah Tarkett pro novou generaci aplikací na více plochách včetně stěn a nábytku a podlah.

Volba barev v kolekci iQ Surface je zcela zásadní. Při přirozeném přechodu na moderní a barevnou paletu bylo vytvořeo pět barevných palet navržených ateliérem Note: Kontrast, Rouge, Sober, Dimmed a Vivid. Tóny béžové představují společný základ, který spojuje všechny palety, díky tomu jsou barvy dokonale vzájemně sladěny.

Plánujete návštěvu Formation?

Formations můžete navštívit v Circolo Filologico Milanese, Via Clerici 10 jako součást Fuorisalone, 2019 Milan Design Week. Formations je pár kroků od  Palazzo Clerici a NLXL Wallpaper Design Winners Presentation.

Otvírací hodiny:
Pondělí 8.dubna: Press preview: 10:00 - 18:00hod
Úterý 9.dubna: 10:00 - 18:00hod
Středa 10.dubna: 10:00 - 16:00hod
Čtvrtek 11.dubna - Sobota 14.dubna: 10:00 - 18:00hod

Adresa:
Via Clerici, 10
20121 Milano
Milan
Italy

V blízkosti  Il Duomo and la Scala
Metropolitan line 1 zastávka "Duomo e Cordusio"
Tram: 1-2-3-12-14-16-19-20-24-27K dispozici je také parkoviště pro koloběžky a kola před Ficologico Circolo