Nová kolekce barevných vinylových podlah
Nová kolekce barevných vinylových podlah

Barva [podstatné jméno]: Vjem, který vytváří předmět na sítnici oka jako důsledek toho jak odráží nebo vyzařuje světlo. (Oxfordský slovník)


Barva je srdcem nových podlahovým, nástěnných i na schody vhodných kolekcí heterogenního vinylu, které byly navrženy přesně pro vytvoření té správné atmosféry v interiéruenergická a stimulující nebo klidná a mírumilovná, záleží na co prostor lidé využívají. Podívejte se na naše nejlepší barevné kombinace inspirované posledními trendy v interiérovém designu.

Uklidňující světlá Korálová Broskvová

Korálová broskvová je jedinečný mix bílé, žluté a oranžové, která se hodí k tmavým barvám, jako jsou modrá nebo zelená. Do interiéru vnese jemnost a měkkost. Pro více elegantní a sofistikovaný výsledek ji kombinujte s mentolově zelenou nebo jinými neutrálními tóny.

Ponořte se hluboko do Tyrkysově Modré

Mix modré a zelené, tyrkysová modrá vyzařuje klid a ticho. Stejně jako voda, tyrkysová pomáhá nalézt stabilitu a mír v interiéru. Při kombinaci se sytou růžovou a žlutou dosáhnete v interiéru rovnováhy mezi klidem a povznášející energií.

Rozsviťte interiér se Zářivou Žlutou

Žlutá je barva slunce a optimismu.  Nejzářivější na barevné škále, žlutá nás nabíjí energií. Žlutou kombinujte se světle šedou nebo jinou neutrální barvou anebo přidejte tmavší barvu pro rafinovanější výsledek.