Nové a vylepšené kolekce heterogenních podlahových krytin řady Essential

Nové a vylepšené kolekce heterogenních podlahových krytin řady Essential

Essential je řada našich heterogenních podlahových krytin, která nabízí komfort a širokou nabídku dekorů vhodných pro komerční prostory s vysokým provozem i pro klidové zóny určené relaxaci. Nové dekory, velký výběr formátů a provedení v akustické i kompaktní verzi – Essential nabízí vše, co potřebujete pro váš projekt.

Řada Essential nově dostupná i v kompaktní verzi

Kolekce Tapiflex Essential je akustická varianta z této řady s kročejovým útlumem 20dB (nejlepší ve své kategorii) a dobrým pochozím komfortem. Akustický komfort je klíčovým parametrem pro oblasti, jako jsou např. školy, kde přispívá ke zvýšení koncentrace a snížení stresu, což usnadňuje proces učení. Acczent Essential je kompaktní varianta se zbytkovým otlakem 0,02 mm. V závislosti na potřebách vašeho projektu nabízí řada Essential technické parametry, které hledáte. Essential se ideálně hodí pro komerční a semi-komerční aplikace, zejména v oblastech školství, zdravornictví, péče o seniory a bytových prostor.

Řada Essential je dostupná ve 3 formatech a 42 dekorech

Řada Essential nabízí jak akustická, tak kompaktní řešení ve formátu rolí, lamel nebo čtverců, které představují široké možnosti pro vytváření krásných prostor. Kromě toho je řada Essential nyní k dispozici ve 42 dekorech, z nichž 90% je zcela nových, pro ještě více možností interiérového designu.

Řada Essential - to nejlepší ve své třídě

Řada Essential poskytuje nejen jedinečný komfort ale i nejlepší výkon ve své třídě

  • kročejový útlum 20 dB (Tapiflex Essential)
  • protiskluz R9/R10 
  • 100% bez ftalátů
  • nový matný povrch