Objevte designové možnosti a kombinace podlahových krytin iQ se svařovacími šňůrami

Objevte designové možnosti a kombinace podlahových krytin iQ se svařovacími šňůrami

Linie, barvy a tvary

Jsme rádi, že sdílíme výsledek bohaté a úzké spolupráce mezi švédským design studiem Note a našimi talentovanými odborníky na podlahy. Společně jsme objevili, jak mohou být podlahy iQ použity k vytváření nových tvarů a stylů, ze kterých jsme vytvořily koncept "Hold the Line". Použití svařovacích šňůr nás v tomto procesu velmi inspirovalo a výsledkem jsou sportovní hřiště inspirované pohledem z ptačí perspektivy. Vychutnejte si tvořivost těchto reinterpretací podlah iQ. Místo, kde se shromažďují nejlepší zkušenosti z designu a podlahových krytin.

Inspirujte se sportovními podlahami

Design studio Note použilo barevné svařovací šňůry pro vytváření linií, rytmů a tvarů na podlahových krytinách veřejných sportovních areálů po celém světě. Použitým materiálem jsou iQ Megalit, iQ Granit a iQ Eminent z našich kolekcí homogenních vinylových podlah s iQ povrchovou úpravou.

Svařovací šňůry jsou více než jen příslušenství

Svařovací šňůry jsou k dispozici v mnoha barevných odstínech. Mohou zvyšovat kontrast nebo naopak zcela splynout s podlahovou krytinou. Svařování vinylové podlahy představuje spojení kusů materiálu svařovací šňůrou. Ke svařování používáme horkovzdušnou pistoli se speciální tryskou a ostatní nástroje na pokládku.