Vizualizace prostoru

Vizualizace prostoru

Na této webové stránce najdete bezplatné webové nástroje k plné vizualizaci navrhovaného prostoru pomocí různých podlahových řešení, materiálů, barev nebo dokonce vzorů.

Vizualizujte si svůj prostor

Aplikace vám umožní prohlédnout si ve vámi vybraném prostoru jakoukoliv podlahovou krytinu  Tarkett: vinylové podlahy, koberce, dřevo, linoleum nebo luxusní vinylové dílce. Můžete si i ve stejném nastavení  zvolit i různé směry pokládky. 
Vybrat si můžete z nabídky prostorů a interiérů dostupných na platformě, nebo si lze nahrát svůj vlastní snímek pořízený pomocí mobilního telefonu nebo uložený v počítači a pak vizualizovat ve zvoleném prostoru vybranou podlahu Tarkett.
Po dokončení vizualizace lze vytvořený návrh stáhnout a uložit.

  • jako obrázek v HD 
  • jako 3D texturu (CAD)
  • jako PDF s kompletním popisem vybraných produktů

Vytvořte si svůj vlastní vzor podlahy

Tarkett nabízí několik modulárních kolekcí podlahových krytin z vinylových dílců, které vám umožní vytvořit si vlastní podlahový vzor na základě naší inspirační galerie: iD Mixonomi, iD Mixonomi Jewels a iD Supernature & Tattoo. Chcete-li přizpůsobit svůj vlastní vzor pro některou z těchto kolekcí, můžete pomocí některého z našich online konfigurátorů níže vybrat vzor a hrát si s barvami. Poté, co jste dokončili vytváření vzoru, si jej můžete buď vizualizovat v jednom z dostupných vnitřních prostorů, nebo nahrát vlastní fotografii.

Online konfigurátor iD Mixonomi je speciální webový nástroj, s nímž si můžete vytvořit vlastní modulární vzor vinylových dílců. Můžete si v něm nastavit tvary a barvy, které chcete zkombinovat. Následně si můžete stáhnout soubor ve formátu .jpg nebo .cad a také seznam produktů, které je třeba pro vytvoření navrženého vzoru objednat.

iD Supernature & Tattoo je kolekce luxusních vinylových dílců, která je dodávána ve formátech lamel a čtverců a v dekorech dřeva a kamene, které lze přizpůsobit použitím 10 různých grafických tetování. Vyberte si z 16 odstínů a 10 vzorů tetování a vytvořte si svůj vzor podlahy online.
Online konfigurátor je speciální webový nástroj, s nímž si můžete vytvořit vlastní modulární vzor vinylových dílců. Můžete si v něm nastavit tvary a barvy, které chcete zkombinovat. Následně si můžete stáhnout soubor ve formátu .jpg nebo .cad a také seznam produktů, které je třeba pro vytvoření navrženého vzoru objednat.

Online konfigurator iD Mixonomi Jewels vám umožní vytvořit si vlastní zkušenost s kolekcí iD Mixonomi Jewels kombinováním nových barev pomocí návrhů studia Beauregard. Svůj výtvor si můžete prohlédnout v prostoru podle vlastního výběru nebo nahrát vlastní fotografii.

Můžete si také stáhnout soubor jpg nebo cad s návrhem podlahy, kterou jste vytvořili, s požadovaným množstvím plochy 20 m², pro kteroukoli z našich přizpůsobitelných kolekcí, iD Mixonomi, iD Mixonomi Jewels a iD Supernature & Tattoo.

Podívejte na video jak začít pracovat s iD Supernature & Tattoo s naším asistenčním servisem: