Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Aquasens Tape 162x25
Příslušenství vše | Mokré prostory

Pružný náběhový profil - Aquasens Tape 162x25

Pružné náběhové profily z PVC (PJ) pro mokré prostory jsou trojúhelníkové prvky nalepované s cílem snížit výškový rozdíl mezi podlahovou krytinou přetaženou na zeď a nástěnnou krytinou Aquarelle. Zajišťují dokonalou vodotěsnost spojů mezi podlahovou a stěnovou krytinou. Pružné PVC profily jsou kompatibilní s podlahovinami do koupelen a stěnovými krytinami Aquarelle. Zajišťují dokonalé vodotěsné utěsnění mezi drážkovanou podlahovou krytinou a obkladem stěn. Nový přídavek samolepicí PJ30 umožňuje snadnější a rychlejší instalaci. Pružné náběhové profily z PVC jsou kompatibilní s podlahovými krytinami do vlhkých prostor a obklady stěn.Fabiony z PVC (PA) se používají k vytvoření výklenku, kde podlahové krytiny stoupají až ke stěně. Nová tvarovka PA 20 je samolepicí, umožňuje snadnější a rychlejší instalaci. Obvykle se používá s krycím těsněním nebo uzávěrem k zakrytí surového okraje podlahové krytiny. PVC Fabiony se dodávají v 5 velikostech, takže se hodí pro jakýkoli poloměr úhlu. Poskytují také dokonalou hygienu a vodotěsnost díky tomu, že vytvářejí hladký úhel pod podlahou. Díky kulatému tvaru se také snadno čistí a udržují. Fabiony z jsou kompatibilní s homogenními a heterogenními vinylovými rolemi a podlahovými krytinami Wetroom v rolích.Předřezaná oboustranná páska Aquasense  o šířce 160 mm pro usnadnění instalace krycích lišt. Ideální použití se samolepicími PA20 a PJ30. Rychlejší a čistší instalace bez zápachu.Polyesterová fólie s lepidlem na bázi Acrylique. Velmi odolná proti protažení a poskytuje bariéru pro migraci mezi 2 povrchy. Tato páska byla navržena rychlejší, čistší a snadnější práci bez zápachu. Navržena pro použití spolu s PA 20 a PJ 30, které nabízí jedinečné instalační řešení na trhu.
Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Délka: 25 m
Vyhledat Pružný náběhový profil dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Technické a environmentální specifikace
Více informací o Pružný náběhový profil