Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Veneto AMBER 636
Sportovní podlahy

Lumaflex Extreme Linosport xf² - Veneto AMBER 636

Unikátní multi-sportovní a extrémní víceúčelové řešení s mimořádnou odolností proti valivé zátěži a bodovému zatížení.

Naše konstrukce Lumaflex Extreme je kombinována s linosportem xf², aby splňovala nejvyšší kvalitu a standardy.

Ideální řešení pro více sportů až do úrovně konkurence díky 18mm konstrukci z pravého dřeva vyrobené výhradně z břízy, která poskytuje stabilitu a výkon pro lepší sportovní zážitek a extrémní odolnost vůči použití.

Nabízí jedinečnou odolnost proti bodovému zatížení (až 1200 kg) a těžkým valivým břemenům (až 2 000 kg) díky jedinečnému dvojitému zámkovému systému pero & drážka, Lumaflex Extreme Linosport xf² umožňuje organizovat i nesportovní akce bez potřeby jakékoli ochrany podlahy.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Typ výrobku: Vnitřní povrchy pro více sportů (EN 14904)
Certifikace kvality: ISO 14001
Povrchová úprava: xf²™
Celková tlouštka: 36,20 mm
Celková hmotnost: 15400 g/m²
Role (1 číslo v SAPu)

Celková uhlíková stopa (recyklace)

 2.20 kg CO2/m2

Uhlíková stopa mého projektu
Vyhledat Lumaflex Extreme Linosport xf² dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Chcete snížit uhlíkovou stopu svého projektu? Pomocí naší kalkulačky můžete vyhodnotit uhlíkovou stopu svého projektu a zjistit, jak ji můžete snížit pomocí recyklace.
Výpočet uhlíkové stopy
Kalkulačka uhlíkové stopy podlahových krytin Tarkett
Konstrukce
LUMAFLEX EXTREME LINOSPORT XF²
  1. VYNIKAJÍCÍ VÝKON A DLOUHODOBÁ ÚSPORA - Linosport je opatřen naší povrchovou úpravou X-treme Finish xf² pro snadnou údržbu a vynikající odolnost proti skvrnám a poškrábání.
  2. EXTRÉMNÍ ODOLNOST A ZVÝŠENÁ ŽIVOTNOST - Homogenní vrstva linolea s jutovým podkladem zajišťuje mimořádnou odolnost a zvýšenou životnost..
  3. ODOLNOST A STABILITA - Desky Lumaflex Extreme o tloušťce 18 mm vyrobené výhradně z břízové překližky s unikátním systémem dvojitých per a drážek zajišťují extrémní odolnost vůči bodovému a valivému zatížení a také maximální stabilitu.
  4. KOMFORT A VÝKON - Tarfoam 60, 15mm polyuretanová pěna pro maximální pohodlí a lepší zážitek ze hry.
  5. ÚČINNÁ OCHRANA PŘED VLHKOSTÍ - Náš polyethylenová parozábranaTarfilm, chrání podlahový systém před vzlínající vlhkostí
Technické a environmentální specifikace
Více informací o Lumaflex Extreme Linosport xf²