Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Maple GOLDEN MAPLE
Sportovní podlahy

Lumaflex Energy Reference Multi-use - Maple GOLDEN MAPLE

Vysoce funkční řešení pro různé sporty a lehké víceúčelové využití

Naše konstrukce Lumaflex Energy je kombinována s Omnisports Reference Multi-use pro dosažení vysokých sportovních výkonů a odolnosti při lehkém víceúčelovém využití.

Ideální řešení pro více sportů až do úrovně turnajů. Díky subkonstrukci z pravého dřeva vyrobeného výhradně z břízy 15 mm poskytuje pohodlí a výkon pro lepší sportovní zážitek.

Vysoká odolnost vůči bodovému zatížení (do 800 kg) a těžkým valivým břemenům (do 500 kg) a díky unikátnímu dvojitému zajišťovacímu systému pero-drážky. Lumaflex Energy umožňuje organizovat i jiné než sportovní akce (stoly, židle atd.) bez nutnosti jakékoli ochrany podlahy

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Typ výrobku: Vnitřní povrchy pro více sportů (EN 14904)
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,70 mm
Celková tlouštka: 36,30 mm
Celková hmotnost: 14600 g/m²
Povrchová úprava: Top Clean XP
Role (1 číslo v SAPu)

Uhlíková stopa (Cradle to gate)

 11.70 kg CO2/m2

Uhlíková stopa mého projektu
Vyhledat Lumaflex Energy Reference Multi-use dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Chcete snížit uhlíkovou stopu svého projektu? Pomocí naší kalkulačky můžete vyhodnotit uhlíkovou stopu svého projektu a zjistit, jak ji můžete snížit pomocí recyklace.
Výpočet uhlíkové stopy
Kalkulačka uhlíkové stopy podlahových krytin Tarkett
Konstrukce
LUMAFLEX ENERGY OMNISPORTS REFERENCE MULTI-USE
  1. VYNIKAJÍCÍ VÝKON A DLOUHODOBÁ ÚSPORA - Omnisports je opatřena reliéfem na jednom povrchu v kombinaci s povrchovou úpravou TopClean XP.
  2. EXTRÉMNÍ OCHRANA A TRVALOST - Vinylová vrstva proti opotřebení.
  3. DYNAMICKÉ BARVY A REALISTICKÉ DEKORY - Potisk s vysokým rozlišením pro realistický vzhled dřevěného povrchu a zabudované unisono pro vyšší intenzitu barev.
  4. NOVINKA! EXTRÉMNÍ VÝKON A VYLEPŠENÝ HERNÍ ZÁŽITEK - Omnisports X3LT - technologie extrémních 3 vrstev.
  5. ODOLNOST A STABILITA - 15 mm silné panely Lumaflex Energy vyrobené výhradně z břízy s unikátním systémem dvojitých per a drážek zajišťují mimořádnou odolnost proti bodovému a valivému zatížení a také maximální stabilitu.
  6. KOMFORT A VÝKON - Tarfoam 60, 15mm polyuretanová pěna pro maximální pohodlí a lepší zážitek ze hry.
  7. ÚČINNÁ OCHRANA PROTI VLHKOSTI - Naše polyethylenová fólie Tarfilm, chrání podlahový systém před vodní párou stoupající ze země.
Technické a environmentální specifikace
Více informací o Lumaflex Energy Reference Multi-use