Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Maple RED
Sportovní podlahy

OMNISPORTS COMPACT (2.0 mm) - Maple RED

Vinylová podlaha Omnisports Compact (2,0 mm) je ideální pro posilovny a prostory s vysokou zátěží ve sportovních zařízeních jako chodby, šatny a vestibuly. Je vysoce odolná vůči otlaku a roztržení a usnadňuje přepravu břemen na kolech. Opatřena naší speciální povrchovou úpravou Top Clean XP pro zajištění vyšší odolnosti a hospodárné údržby.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Typ výrobku: Heterogenní PVC podlahové krytiny
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,80 mm
Celková tlouštka: 2 mm
Celková hmotnost: 3,045 kg/m²
Povrchová úprava: Top Clean XP
Role (1 číslo v SAPu)

Uhlíková stopa (Cradle to gate)

 11.70 kg CO2/m2

Uhlíková stopa mého projektu
Vyhledat OMNISPORTS COMPACT (2.0 mm) dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Chcete snížit uhlíkovou stopu svého projektu? Pomocí naší kalkulačky můžete vyhodnotit uhlíkovou stopu svého projektu a zjistit, jak ji můžete snížit pomocí recyklace.
Výpočet uhlíkové stopy
Kalkulačka uhlíkové stopy podlahových krytin Tarkett
Konstrukce
OMNISPORTS COMPACT
  1. VYNIKAJÍCÍ VÝKON A DLOUHODOBÉ ÚSPORY - Speciálně navržený embosovaný povrch kombinovaný s povrchovou úpravou TopClean XP
  2. EXTRÉMNÍ OCHRANA A ODOLNOSTY - Vinylová nášlapná vrstva
  3. DYNAMICKÉ BARVY A REALISTICKÉ DEKORY - Tisk ve vysokém rozlišení pro realistický vzhled povrchu dřeva a uni barvy s vysokou sytostí
  4. VYNIKAJÍCÍ ROZMĚROVÁ STABILITA < 0.10% - Extrémně houževnatá výztuha z netkaného skelného vlákna
  5. VYSOKÁ VÝKONNOST A TRVANLIVOST - Homogenní kalandrovaný pás vyrobený z recyklovaného vinylu ( až 60% recyklovaného obsahu ) .
Technické a environmentální specifikace
Více informací o OMNISPORTS COMPACT (2.0 mm)