Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
DUB NATURE (3-strip)
Sportovní podlahy

PROFLEX M - DUB NATURE (3-strip)

Naše vícevrstvá dřevěná podlaha Proflex M navržená speciálně pro profesionální basketbalová a squashová hřiště poskytuje vysokou míru ochrany sportovců, komfort a funkčnost. Díky systému dvojí výztuže nabízí konzistentní odraz míče pro optimální výkony a vynikající útlum nárazů pro nižší riziko úrazů spojených s častými tréninky. Je ošetřena naším sportovním lakem pro vyšší trvanlivost a hospodárnou údržbu.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Povrchová úprava: Sport Tech Lacquer
Plocha v balení: 1,960 m²
Celková tlouštka: 88 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 3,5 mm
Celková hmotnost: 20 kg/m²
Lamela (1 číslo v SAPu)
Vyhledat PROFLEX M dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Konstrukce
PROFLEX M
  1. MIMOŘÁDNÉ ODOLNÝ PROTI OPOTŘEBENÍ A POŠKRÁBÁNÍ - Sportovnímu lak vytvrzený UV zářením aplikovaný již ve výrobním závodě. Ihned připraven k použití.
  2. ODOLNOST A SPOLEHLIVOST - vícevrstvá sportovní podlaha 22 mm, 3 lamelová náslapná vrstva z masivního dřeva o tlouštce 3,5mm. Zámkový systém T&G pro bezpečnou instalaci.
  3. EXTRÉMNÍ A KONZISTENTNÍ SPORTOVNÍ VÝKONY - Systém dvojité výstuže s elastomerovými podložkami pro maximální tlumení nárazů a dokonalý odraz míče.
  4. KOMFORT A BEZPEČNOST - Tarfoam 100, 12mm polyuretanová pěna pro maximální pohodlí, bezpečnost a lepší zážitek ze hry.
  5. ÚČINNÁ OCHRANA PROTI VLHKOSTI - Polyethylenová fólie (parozábrana) Tarfilm chrání podlahový systém před vzlínající vlhkostí podkladu. 
Technické a environmentální specifikace
Více informací o PROFLEX M