Dokumenty
Segmenty
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost
Naše strategie udržitelnosti
Udržitelnost je součástí našeho způsobu myšlení a určuje, jak pracujeme, spolupracujeme s ostatními a řídíme naše podnikání. Naše strategie udržitelnosti je implementována ve všech aktivitách společnosti Tarkett. Zde jsou některé příklady toho, jak Tarkett příspívá ke kvalitě života lidí a naší planety, která se odráží v každém kroku životního cyklu našich výrobků.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Od myšlenky po realizaci
Novinky Reference
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
homepage Vinylové dílce iD INSPIRATION 55 & 55 PLUS Pallet Pine BROWN
Vinylové dílce

iD INSPIRATION 55 & 55 PLUS - Pallet Pine BROWN

Díky nekonečnému množství volitelných kombinací pozvednou vinylové dílce iD Inspiration 55 & 55 PLUS interiér na zcela novou úroveň. Kombinujte dřevěné, kamenné a kovové vzory, hrajte si s nečekanými odstíny a se sladěným příslušenstvím. Kolekce iD Inspiration nabízí nekonečné množství kombinací formátu, vzorů a zkosení hran a pomáhá vytvořit prostředí, které podpoří vaši značku a pozitivně ovlivní zkušenost zákazníků. K dispozici je 22 dekorů s povrchem se synchronizovaným gravírem, který propůjčuje autentický vzhled přírodních struktur dřeva a kamene.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Výrobek typu: Heterogenní PVC podlahové krytiny (ISO 10582)
Bytové použití: vysoká
Komerční použití: vysoká
Průmyslové použití: střední
Povrchová úprava: PUR Reinforced
Lamela (6 ref.)
Vyhledat iD INSPIRATION 55 & 55 PLUS dle požadavků
0 formát
Technické a environmentální specifikace
Více informací o iD INSPIRATION 55 & 55 PLUS