Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Polished Concrete INDIUM
Vinylové dílce | Cirkulární podlahy

iD Click Ultimate 55-70 - Polished Concrete INDIUM

Kolekce iD Click Ultimate pozvedá podlahy s tuhým jádrem na vyšší úroveň. Odteď můžete kombinovat vzhled a povrch dřeva a kamene se všemi výhodami luxusních vinylových dílců.

Dílce snadno položíte na téměř libovolný povrch, dokonce i na keramické dlaždice. Kolekce iD Click Ultimate vám umožní realizovat dokonalý design a splnit požadavky projektu i klienta v co nejkratším čase. Naše inovativní technologie Rigid Composite Core+ (RCC+) posouvá možnosti vinylových SPC podlah o skok kupředu. Moderní výroba pomocí tzv. koextruze nabízí vynikající odolnost a stabilitu: třívrstvá konstrukce a pečlivě vyvinuté složení zaručují nepřekonatelnou odolnost vůči vysokému provozu a výjimečnou rozměrovou stabilitu. Na technologii RCC+ navazuje náš zámkový systém GenClick®, díky němuž se dílce iD Click Ultimate hodí do jakéhokoli prostředí, dokonce i do koupelen. Abychom dostáli nárokům prostor s vysokým provozem, zaručuje naše patentovaná polyuretanová povrchová úprava TEKTANIUM™ snadnou údržbu a nepřekonatelnou ochranu, navíc má díky ní podlaha atraktivní ultramatný povrch. V neposlední řadě akustická podložka Soundblock tlumí kročejový hluk – chůze je díky ní téměř neslyšná.

Nový standard v oblasti podlah s tuhým jádrem jsme doplnili zbrusu novou technologií digitálního tisku, která vytváří maximálně věrné dekory. Vzory vznikají skenováním kresby skutečného dřeva a kamene, které následně reprodukujeme ve vysokém rozlišení s minimálním opakováním. 

Kolekce iD Click Utimate 55-70 je k dispozici v 5 formátech, 43 designech a lze ji upravovat na míru. Zvolte ji a získáte podlahu bez kompromisů

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Typ výrobku: Heterogenní PVC podlahové krytiny
Bytové použití: 23 vysoká zátěž
Celková tlouštka: 6,50 mm
Bytová záruka : 20 let
Profesionální záruka : 10 let
Čtverec (2 číslo v SAPu)

Celková uhlíková stopa (recyklace)

 6.41 kg CO2/m2

Uhlíková stopa mého projektu
Vyhledat iD Click Ultimate 55-70 dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Chcete snížit uhlíkovou stopu svého projektu? Pomocí naší kalkulačky můžete vyhodnotit uhlíkovou stopu svého projektu a zjistit, jak ji můžete snížit pomocí recyklace.
Výpočet uhlíkové stopy
Kalkulačka uhlíkové stopy podlahových krytin Tarkett
Technické a environmentální specifikace
Více informací o iD Click Ultimate 55-70