Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

24 collections

38 collections

41 collections

39 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

36 collections

39 collections

28 collections

20 collections

27 collections

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V dopravě a průmyslu je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.

3 collections

1 collections

3 collections

3 collections

Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Od myšlenky po realizaci
Novinky Reference
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Flexlock
vybrat dekor
Sportovní podlahy

Flexlock

Flexlock je unikátní patentovaný systém dřevěných podlahových krytin vyrobený z prefabrikovaných, připravených dílců, které umožňují snadnou, rychlou a bezpečnou instalaci, zejména méně kvalifikovaným montérům, poskytuje uživatelům optimální sportovní zážitek. Tento stabilní a bezpečný systém nabízí snadno instalovatelné dřevěné sportovní systémy pro školní tělocvičny a menší taneční sály. Flexlock poskytuje optimální kontrolu přilnavosti pro bezpečnost a výkon hráčů, stejně jako konzistentní odrazy míče a autentický zvuk basketbalového hřiště.
Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Povrchová úprava: Sport Tech Lacquer
Celková tlouštka: 22 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy: 3,50 mm
Celková hmotnost: 22,3 kg/m²
Metoda pokládky: plovoucí
Vyhledat Flexlock dle požadavků
Sorry, we didn't find any formats
You can contact Customer Service for any futher information.
Contact Customer service
konstrukce
FLEXLOCK
  1. Vícevrstvá sportovní podlaha  (22mm)- 3 lamela
  2. Flexlock předpřipravené deskové moduly 30mm
  3. 12mm pěnová podložka
  4. Parozábrana 
Technické a environmentální specifikace
Více informací o Flexlock