Dokumenty
Segmenty

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, že podlahové krytiny v nemocnicích a zdravotnických zařízeních musí splňovat specifické požadavky. Objevte naše řešení podlah pro zdravotnická zařízení navržená s ohledem na pacienty i zaměstnance.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Komfortní podlahy s dlouhou životností přispívají k lepšímu vzdělávací prostředí pro všechny věkové kategorie. Objevte podlahová řešení, navržená pro vzdělávací instituce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Uvědomujeme si, jak důležitý je vzhled prodejny. Objevte podlahy, které umocní zážitek zákazníka a vytváří image značky. 

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Podlahy se podílejí na vytváření nezapomenutelných vzpomínek hostů. Objevte podlahové krytiny. které vytvoří komfortní a prvotřídní designové prostředí.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Správná volba podlahové krytiny může proměnit váš dům v domov. Vdechněte život svému interiéru prostřednictvím širokého výběru barev a povrchů z celé řady materiálů podlah, včetně vinylu, dřeva, laminátu nebo koberců.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Definice moderního pracoviště se mění. Objevte naše široké portfolio podlahových řešení, která jsou navržena na nové způsoby práce.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

Během sportovních aktivit ve wellness centrech a tělocvičnách mohou lidé všech věkových kategorií cvičit, odpočívat a zdravě se odreagovat při plnění svých osobních cílů. Objevte podlahové krytiny, zajišťující bezpečnost, komfort a atletické výkony.

Objevte podlahová řešení pro vaše odvětví

V průmyslu a laboratořích je prvořadý komfort, pohodlí a bezpečnost. Vhodná podlahová krytina pomáhá vytvořit atraktivní, efektivní a čisté prostředí.
Design & Katalogy
Restaurace Fifteen Cornwall Jamieho Olivera
Milovníci dobrého jídla, kteří navštíví populární restauraci kuchaře Jamieho Olivera s názvem Fifteen Cornwall, si vychutnají víc než jen dobré jídlo: mohou obdivovat i krásnou podlahu firmy Tarkett. Od myšlenky až po realizaci - inspirujte se produkty Tarkett v reálném životě.
Udržitelnost

Závazek společnosti Tarkett - Pro lepší svět. Společně

Svět čelí stále složitějším problémům s udržitelností. Jejich překonání již není jen důležitou ambicí, ale nutností. Ve společnosti Tarkett jsme se zavázali k udržitelné cirkulární ekonomice, která vytváří hodnotu pro každého  - uzavřením kruhu, ochranou přírodních zdrojů a snížením dopadu na změny klimatu.

Program ReStart®
Zpětný odběr a recyklace odpadu z instalací a použitých podlah.
Objevte Tarkett
O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Inovace
Ve společnosti Tarkett věříme, že podlahy mohou zlepšit kvalitu života a přispět k bezpečnému a zdravému životnímu prostředí.
-
Acczent Excellence Genius 70
vybrat dekor
Heterogenní PVC | Cirkulární podlahy

Acczent Excellence Genius 70

Genius Loose-Lay v rolích je inteligentní a udržitelná volba podlah nejen pro nové budovy, ale také pro rychle renovace a pro instalaci se snadným odstranění podlahy z různých podkladů.

Tato kompaktní verze ideálně vyhovuje velmi vysokému provozu a je kompatibilní s vlhkým podkladem

Genius je řešení bez lepidla, které se rychle instaluje a snadno recykluje (jak zbytky po instalaci, tak i po použítí). Odolá vůči silnému provozu, valivému zatížení a nabízí široký výber dekorů.

Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Typ výrobku: Heterogenní PVC podlahové krytiny
Komerční použití: 34 velmi vysoká zátěž
Průmyslové použití: 43 vysoká zátěž
Obsah pojiva: Typ I
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,70 mm

Celková uhlíková stopa (recyklace)

 4.10 kg CO2/m2/rok

Uhlíková stopa mého projektu
Vyhledat Acczent Excellence Genius 70 dle požadavků
Je nám líto, ale nenašli jsme žádný formát.
Pro další informace se můžete obrátit na zákaznický servis.
Kontaktujte zákaznický servis
Chcete snížit uhlíkovou stopu svého projektu? Pomocí naší kalkulačky můžete vyhodnotit uhlíkovou stopu svého projektu a zjistit, jak ji můžete snížit pomocí recyklace.
Výpočet uhlíkové stopy
Kalkulačka uhlíkové stopy podlahových krytin Tarkett

Řešení pro volnou pokládku Excellence Genius: rychlá instalace, snadná recyklace

Objevte vinylové podlahy Genius pro volnou pokládku, speciálně navržené pro rychlou instalaci a 100% recyklovatelnost. Tento bezproblémový výrobek bez lepidla, vyrobený z heterogenního vinylu, je ideální pro nové budovy nebo renovace “přes noc”, protože může být instalován bez lepidla a přímo na různé podklady, což zkracuje dobu instalace.

Genius podlaha pro volnou pokládku

Circular selection

Tato kolekce je součástí výběru Circular Selection, který respektuje principy, které jsou základem naší cesty k cirkulární ekonomice - zpracování odpadu a snižování emisí, recyklace materiálů a ochrany přírody. Vyrobili jsme pro vás udržitelné podlahy díky průkopnickým technologiím recyklace po jejich použití, abychom uzavřeli smyčku našich produktů a vytvořili tento unikátní výběr našich ”udržitelných hrdinů”.

Creation by Note Design studio with iQ surface flooring
Technické a environmentální specifikace

Představujeme dekory "dementia- friendly"

Velká část naší kolekce Genius je “dementia-friendly” - vhodná pro zařízení pečující o seniory a pro domovy důchodců, neboť usnadňuje prostorovou orientaci seniorů, zlepšuje jejich vnímání okolního prostředí a podporuje jejich nezávislost. Tyto podlahy jsou navrženy tak, aby navozovaly pocit domova, pomáhaly obyvatelům cítit se pozitivně a navozovaly pocit pohodlných, útulný a domácích prostor pro obyvatele, návštěvníky i zaměstnance. Pro výběr těchto dekorů použijte dostupný filtr “dementia – friendly”

Excellence dementia friendly
Více informací o Acczent Excellence Genius 70